В родилното отделение в чакалнята седят няколко бъдещи бащи.
Излиза медицинската сестра и казва на единия:
– Поздравления, родиха ви се близнаци!
– Очаквах го – казва мъжът. – Работя в кръчмата „Двата бивола“.
След малко сестрата пак излиза и се обръща към следващия:
– Поздравления, родиха ви се тризнаци!
– И това го очаквах – казва той. – Работя в компанията 3М.
Третият мъж изведнъж пребледнява и прошепва:
– Боже мой… аз бях оператор на филма „101 далматинци“…
