Колежките питат една хубава млада блондинка:
– Изглеждаш много изморена. Не си ли се наспала?
– Не – отговаря тя. – Пощальонът ме събуди в пет сутринта. Но това беше за последен път.
– Как така? Оплака се на началника му?
– Не… просто повече няма да спя с него.
