Една възрастна баба се разхожда по улицата и изведнъж вижда гадателка. Решава, че още ѝ се живее и ѝ е любопитно какво я чака в бъдещето, затова влиза.
Сяда срещу гадателката и казва:
– Искам да знам какво ще бъде с мен след 20 години.
Гадателката я поглежда малко учудено, защото вижда, че жената вече е доста възрастна, но все пак взима ръката ѝ и започва да гледа.
– Виждам един мъж в Ню Йорк… – казва изненадано гадателката.
– Оооо… – усмихва се бабата.
– Виждам и млад мъж в Париж.
– Ууу!
– И един хубавец в Чикаго.
Бабата вече се смее с глас, а гадателката не вярва на очите си. После внезапно възкликва:
– Ааа, разбрах! Следващата седмица ще дарите органите си!
