Виц - Един мъж се прибира от лекар

Един мъж се прибира от лекар и казва на жена си:

– Скъпа! Голям проблем… Лекарят каза, че съм тежко болен и ми остава само половин ден живот. Нищо не мога да направя, ще умра… но дотогава искам още веднъж да бъда с теб!

–  Добре – казва жената.

Свършват работата, после вечерта мъжът пак се обажда:

– Скъпа, остават ми само 6 часа… хайде пак!

– Добре… – казва жената, вече малко изнервена.

Лягат си да спят, но посред нощ мъжът пак я буди:

– Сърце… остават ми само 3 часа…

Жената:

– Айде стига вече, остави ме на мира! Аз утре за работа трябва да ставам!

 

 

By Коко Атанасов

Коко Атанасов е автор и редактор, който обича да разказва важните новини ясно и човешки. Интересува се от теми, които засягат ежедневието ни, и вярва, че добрата информация трябва да стига до хората навреме.