Един мъж се прибира от лекар и казва на жена си:
– Скъпа! Голям проблем… Лекарят каза, че съм тежко болен и ми остава само половин ден живот. Нищо не мога да направя, ще умра… но дотогава искам още веднъж да бъда с теб!
– Добре – казва жената.
Свършват работата, после вечерта мъжът пак се обажда:
– Скъпа, остават ми само 6 часа… хайде пак!
– Добре… – казва жената, вече малко изнервена.
Лягат си да спят, но посред нощ мъжът пак я буди:
– Сърце… остават ми само 3 часа…
Жената:
– Айде стига вече, остави ме на мира! Аз утре за работа трябва да ставам!
