Виц: Един човек сварил ракия

Един човек сварил ракия и я разтоварва пред тях и минава съседа:

– Абе комшу сварил си ракия а….хубава ли е ?

– Ела да пробваш стотина грама … ела!

Пийва я оня и се чува:
– Хич не е хубава .

Звучен шамар зад вратъ:
– Не била хубава казваш….ама пиеш а …бегай оттука бе !

След ден пак се виждат и пак :
– Комшу дай да пробваме ракията пак .

– Ела…ей ти една водна чаша … пий и ми кажи как е ?

– Еййй ми тя била хубава бе.

Здрав шамар зад вратъ:
– Значи излъга ме предния път…бегай оттука бе!

След два дни пак се засичат :
– Комшу….тоя път вадя ракия и пробваш …ама нема ме лъжеш като предните пъти.

Налива му един..път…втори. трети..и след петия път изнервен пита :

– Значи много внимавай кво ще кажеш…..хубава или лоша е ракията ?

– Налей още една .

– Ето пий…а кажи де ?

– КОМШУ…ШЕСТА РАКИЯ ПИЯ….И НЕ МОГА ДА ПРЕЦЕНЯ!!!

By Коко Атанасов

Коко Атанасов е автор и редактор, който обича да разказва важните новини ясно и човешки. Интересува се от теми, които засягат ежедневието ни, и вярва, че добрата информация трябва да стига до хората навреме.