Виц: Две статуи стоят в парка

Две статуи стоят в парка. Изведнъж при тях слиза добра фея и им казва:

– Стоите тук вече 100 години. Давам ви половин час, в който можете да се движите.

Двете статуи оживяват, хващат се за ръце и хукват към най-близкия храст. Оттам започват да се чуват тежко пъшкане и шумолене на листа.

След известно време излизат от храста. Мъжката статуя поглежда часовника си и казва:

– Имаме още петнайсет минути. Какво да правим дотогава?

Женската статуя отговаря:

– Да направим същото като досега, само че този път ти ще ловиш гълъбите, а аз ще ги осирам!

By Коко Атанасов

Коко Атанасов е автор и редактор, който обича да разказва важните новини ясно и човешки. Интересува се от теми, които засягат ежедневието ни, и вярва, че добрата информация трябва да стига до хората навреме.