Виц: Двама полицаи карат колела

Двама полицаи карат колела.

Единият спира, слиза и изпуска въздуха от задната гума.

– Защо я изпусна? – пита другият.
– Седалката беше твърде висока.

– Ти луд ли си, заради това ли я изпусна?! – възмущава се другият.

Тогава той решава да действа – сваля седалката и кормилото, разменя ги и ги монтира обратно.

– Това пък защо го направи? – пита първият.

– С такъв глупак няма да продължавам напред… обръщам се обратно!

By Коко Атанасов

Коко Атанасов е автор и редактор, който обича да разказва важните новини ясно и човешки. Интересува се от теми, които засягат ежедневието ни, и вярва, че добрата информация трябва да стига до хората навреме.