Двама полицаи карат колела.
Единият спира, слиза и изпуска въздуха от задната гума.
– Защо я изпусна? – пита другият.
– Седалката беше твърде висока.
– Ти луд ли си, заради това ли я изпусна?! – възмущава се другият.
Тогава той решава да действа – сваля седалката и кормилото, разменя ги и ги монтира обратно.
– Това пък защо го направи? – пита първият.
– С такъв глупак няма да продължавам напред… обръщам се обратно!
